Bez kategorii

Regeneracja Olaplex

Zawsze marzyłaś o jasnych, blond włosach lecz Twój aktualny kolor jest bardzo ciemny? Martwisz się, że po koloryzacji Twoje włosy stracą swój blask i będą bardzo zniszczone? Nie możesz poradzić sobie ze swoimi niesfornymi, długimi włosami, lecz nie chcesz ich ścinać? Już nie musisz się martwić! Dzięki technologii Olaplex możesz szybko zmienić się z brunetki w blondynkę a mimo to, Twoje włosy będą zdrowe, lśniące i wygładzone.

Jak to działa?

Łańcuchy keratynowe to budulec naszych włosów, zapewniający im trwałą konstrukcję. Zabiegi koloryzacji, suszenia, prostowania, a nawet czesanie powoduje, że mostki dwusiarczkowe, łączące łańcuchy keratynowe, ulegają zerwaniom. Przez to włosy stają się bardzo szorstkie, kruche i łatwo się łamią.

W czym tkwi sekret?

Olaplex to jedyny produkt na rynku, który odbudowuje wiązania wewnątrz włosa, a także znacząco je wzmacnia. Poprawia to ich kondycję i sprawia, że włosy są sprężyste i się nie łamią. Olaplex wykorzystując wiązania jonowe łączy się ze strukturą włosów. Wiązania tego typu można łatwo zerwać poprzez nieodpowiednią pielęgnację, dlatego ważne jest aby stosować kosmetyki o odpowiednim pH, gdyż jego zmiany mogą wpłynąć na trwałość całego zabiegu.

Nie zwlekaj dłużej i umów się na wizytę!

Dodaj komentarz