Bez kategorii

Laminowanie rzęs!

Laminowanie rzęs

Marzysz o spektakularnie podkręconych i pięknych rzęsach jednak nie chcesz decydować się na zagęszczanie rzęs metodą 1:1 lub metodami objętościowymi? Zabieg laminowania rzęs jest stworzony dla Ciebie.

Czym jest zabieg laminowania rzęs?

Zabieg Lash Lifingu to obecnie hit na rynku kosmetycznym zarówno w Polsce jak i zagranicą. Zabieg liftingu rzęs pozwala uzyskać efekt ich trwałego podkręcenia i wymodelowania.

Dla kogo zabieg laminowania rzęs?

Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich Pań, które chcą uzyskać długotrwały efekt podkręcenia bez konieczności codziennego używania zalotki oraz dla wszystkich Pań borykających się z problemem prostych i niesfornych rzęs – które nie chcą decydować się na ich przedłużanie i zagęszczanie innymi metodami.

Jak bardzo moje rzęsy będą podkręcone po liftingu  rzęs?

Zabieg liftingu rzęs odpowiedni jest do każdego typu i długości rzęs, można osiągnąć różnej intensywności podkręcenie.

Ile trwa zabieg?

Zabieg jest bezbolesny i trwa około godziny.

Jaki jest efekt zabiegu?

Podkręcone i pięknie wymodelowane rzęsy, które dużo łatwiej maluje się tuszem, są bardziej wyraziste, a spojrzenie zalotne.
Jeśli nie przepadamy za malowaniem oczu po zabiegu można nałożyć hennę.

Ile utrzymuje się efekt laminowania rzęs?

Efekt laminowania utrzymuje się przez cały cykl życiowy rzęsy, czyli ok 6-8 tyg. Po tym czasie należy ponownie wykonać zabieg.

Jak dbać o rzęsy po zabiegu?

Po zabiegu liftingu przez 24h nie wolno moczyć i tuszować rzęs. Po upływie tego czasu nie ma żadnego problemu z chodzeniem na basen czy korzystaniem z sauny.

Jaka jest cena zabiegu?

W Studio Urody Cleo zabieg laminowania rzęs to cena 130 zł.

Dodaj komentarz