Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Studio urody Cleo: Salon kosmetyczny / fryzjerski
ul. Kalwaryjska 96, 30-504 Kraków
(Podgórze, przy Rondzie Matecznego)
Telefon: (+48) 503 606 607
recepcja@studiourodycleo.pl
facebook.com/studiourodycleo

Lato coraz bliżej - Zabiegi na ciało ICOONE

Lato to ten szczególny czas, kiedy chcemy by nasze ciało było idealne. Okres upałów sprzyja eksponowaniu go, nic więc dziwnego, że wiele z nas zaczyna myśleć o tym już zimą. Ćwiczenia, dieta, wszystko to jest jak najbardziej skuteczne. Zbędne kilogramy znikną, a my same poczujemy się lepiej. Co jednak zrobić z cellulitem? Do niedawna problem ten spędzał sen z powiek wielu z nas skutecznie psując obraz długo wyczekiwanego urlopu.

Kobieta po zabiegu ICOONE w Studiu Urody Cleo na wakacjach

Kontynuuj czytanie

Zabieg Olaplex w Studiu Urody Cleo

Zawsze marzyłaś o jasnych, blond włosach lecz Twój aktualny kolor jest bardzo ciemny? Martwisz się, że po koloryzacji Twoje włosy stracą swój blask i będą bardzo zniszczone? Nie możesz poradzić sobie ze swoimi niesfornymi, długimi włosami, lecz nie chcesz ich ścinać? Już nie musisz się martwić! Dzięki technologii Olaplex możesz szybko zmienić się z brunetki w blondynkę a mimo to, Twoje włosy będą zdrowe, lśniące i wygładzone.
Olaplex w Studiu Urody Cleo

Kontynuuj czytanie

Stylizacja paznokci - nowe trendy 2019

Czy się to komuś podoba, czy nie, moda zmienia się co kilka miesięcy i nie sposób zatrzymać tego rytmu. Owszem zdarza się, że określone trendy wracają, ale zazwyczaj cykl jest co najmniej kilkuletni. Współczesne wybiegi czołowych projektantów i ich pokazy, to często wyznacznik tego co będzie na topie w nadchodzących miesiącach. Nie inaczej rzecz wygląda w przypadku stylizacji paznokci. By być na bieżąco z najświeższymi trendami nie wystarczy zadbać o dłonie i paznokcie. Trzeba je jeszcze ozdobić tak, jak podpowiadają prekursorzy.

Matowe paznokcie nude w połączeniu z czernią wykonanane w Studiu Urody Cleo

Kontynuuj czytanie