Bez kategorii

Pedicure hybrydowy

Coraz więcej kobiet decyduje się na pedicure hybrydowy. Popularność tego rodzaju zabiegu wynika przede wszystkim z ponadprzeciętnej trwałość i wytrzymałość lakieru używanego do lakierowania paznokci. Co więcej, paznokcie stóp polakierowane lakierem hybrydowym prezentują się niezwykle atrakcyjne, a uzyskany efekt jest długotrwały.

Na czym polega pedicure hybrydowy?

Pedicure hybrydowy to jeden z zabiegów, jaki oferujemy klientkom w naszym profesjonalnym salonie urody. Przed polakierowaniem paznokci, podobnie jak w przypadku klasycznego pedicure, skórę wokół paznokci, jak również samą płytkę paznokciową należy odpowiednio przygotować. Konieczne jest usunięcie zrogowaciałego naskórka i odsunięcie skórek z płytki paznokciowej. Po obcięciu paznokci i nadaniu im atrakcyjnego kształtu, zmatowieniu ich i odtłuszczeniu można przystąpić do nakładania kolejnych warstw lakieru.

Pedicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie. Paznokcie prezentują się niezwykle efektownie przez długi czas, a przede wszystkim nie ma konieczności częstego odświeżania koloru, jak to jest w przypadku klasycznego pedicure. Serdecznie zapraszamy na hybrydowy pedicure do naszego salonu urody!

Pedicure hybrydowy – Kraków, ul. Kalwaryjska 96

Dodaj komentarz