Manicure

Stylizacje paznokci – inspiracje manicure

Stylizacja paznokci – nowe trendy 2020

Czy się to komuś podoba, czy nie, moda zmienia się co kilka miesięcy i nie sposób zatrzymać tego rytmu. Owszem zdarza się, że określone trendy wracają, ale zazwyczaj cykl jest co najmniej kilkuletni. Współczesne wybiegi czołowych projektantów i ich pokazy, to często wyznacznik tego co będzie na topie w nadchodzących miesiącach. Nie inaczej rzecz wygląda w przypadku stylizacji paznokci. By być na bieżąco z najświeższymi trendami nie wystarczy zadbać o dłonie i paznokcie. Trzeba je jeszcze ozdobić tak, jak podpowiadają prekursorzy.

Paznokciowe szaleństwo

Wiosna i lato 2020 to czas, żeby zaszaleć. Projektanci wprost namawiają, by paznokcie traktować jak malarskie płótno, ekspresyjnie i krzykliwie. Do łask wraca ogromna ilość brokatu, a nawet cyrkonie i sztuczne perły. Królować będzie nowy odcień nude przypominający morelowego shake’a i wszystkie barwy inspirowane kolorem roku 2020, czyli Living Coral. Modne będzie również łączenie ze sobą różnych kolorów na jednej płytce. Jak widać ciężko o nudę, a każda z Was znajdzie w nadchodzących trendach coś, w czym poczuje się wyjątkowo.

Delikatne i naturalne paznokcie

Barwy moreli, dojrzałej brzoskwini czy koralowca to trend, którego w nadchodzącym sezonie nie sposób ominąć. Delikatny dzięki temu kolorowi manicure można dodatkowo ozdobić subtelnym boho wzorem. Subtelnie, a więc raczej delikatna plamka wykonana mocniejszym kolorem, intensywna kropka lub kreska, a nie aztecka łamigłówka.

Kolorowe paznokcie ze zdobieniami

W nadchodzącym sezonie modne będzie również łączenie ze sobą dwóch kolorów. I będzie to nie tylko kolorowy french, ale również kreski w innym kolorze pojawiające się przy skórkach, czy wręcz całe obwódki wykonane innym (przeważnie intensywniejszym) kolorem. Mogą to być również ciemniejsze paski namalowane na środku płytki czy figury geometryczne takie jak trójkąt. Modne będzie zarówno używanie różnych odcieni jednego koloru, jak i łączenie ze sobą bardziej kontrastujących barw.

Efekt „spider” w stylizacji paznokci

Zdobienie paznokci za pomocą sieci delikatnych, pajęczych kresek, doskonale wpisuje się w charakterystyczne dla nadchodzącego sezonu trendy. Uzyskany efekt świetnie prezentuje się zarówno z wykorzystaniem delikatnych, pastelowych kolorów, jak przy przy bardziej krzykliwych połączeniach. W wydaniu błyszczącym od drobin metalu świetnie połączy się z cyrkonią lub perełką.

Brokat i inne paznokciowe błyskotki

Nadchodzący sezon to w modzie rozkwit trendów skupionych na błyskotkach. Botki mają być wysadzane cyrkoniami, a makijaż, nawet codzienny ma błyszczeć od brokatu. Nie inaczej dzieje się w przypadku paznokci. Wiosna i lato 2020 to moda na błyszczące, kolorowe, krzykliwe i oryginalne zestawienia lakierów z metalicznie połyskującymi drobinami. To świetny pomysł dla lubiących przyciągać wzrok. Taką stylizację można dodatkowo ozdobić błyszczącymi kamieniami lub biżuterią na paznokcie.

Ponadczasowa biel w stylizacji paznokci

Wiosna to moment kiedy nasze ciała muskają pierwsze promienie słońca. Ta pierwsza, delikatna opalenizna zostanie doskonale podkreślona właśnie przez biały manicure. Oczywiście biały nie musi oznaczać nudny czy nijaki. Płytkę paznokcia można dodatkowo ozdobić ciekawie kontrastującymi czarnymi motywami.

Neonowe paznokcie

Nadchodzący sezon to w modzie również powrót silnych, neonowych kolorów. Trend nie mógł ominąć stylizacji paznokci, a tak wykonany manicure będzie doskonały dopełnieniem każdej, najbardziej nawet krzykliwej kreacji.

Dodaj komentarz