Bez kategorii

Zabieg GeneO+ dotlenienie, odżywienie, regeneracja

GeneO+ dotlenienie, odżywienie, regeneracja

GENEO+ to innowacyjny zabieg łączący w sobie efekt działania trzech różnych zabiegów. Rewolucyjna technologia firmy Pollogen pozwala na jednoczesne oczyszczenie, dotlenienie oraz rewitalizację skóry. Zabieg jest delikatny dla skóry, a jego efekty utrzymują się nawet 4 tygodnie.

GeneO – zabieg zalecany do każdego rodzaju cery.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla każdego rodzaju cery i może być stosowany w każdym wieku. Jest całkowicie bezbolesny. Osoby z cerą wrażliwą mogą odczuwać delikatny wzrost temperatury na skórze twarzy, ale będzie to uczucie delikatnego ciepła, a nie uporczywego gorąca. Zabieg może być stosowany przy każdym rodzaju cery, nawet tych najbardziej kłopotliwych, takich jak:

  • cera trądzikowa,
  • cera naczynkowa,
  • cera sucha.

GeneO+ to same korzyści.

W trakcie zabiegu skóra twarzy pokrywana jest specjalnym preparatem zawierającym między innymi kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol. Zabieg wykorzystuje znany w fizjologii efekt Bohra, dzięki któremu komórki skóry zostają silnie dotlenione.

Dodatkowo w trakcie zabiegu GeneO uwalniane są specjalne mikrogranulki, które delikatnie złuszczają naskórek i usuwają martwe tkanki. Tak przygotowana cera doskonale wchłania zawarte w preparacie substancje aktywne. W efekcie zabiegu uzyskiwana jest rozświetlona, odżywiona i wygładzona cera, ale nie tylko, następuje również:

  • wygładzenie drobnych zmarszczek,
  • wyrównanie kolorytu,
  • zmniejszenie zmian wywołanych fotostarzeniem,
  • wzmocnienie napięcia skóry oraz jej ujędrnienie.

Zabieg GeneO nie jest zabiegiem inwazyjnym, dzięki czemu można go bezpiecznie stosować przed ważnymi wydarzeniami bez obawy, że coś pójdzie nie tak.

Delikatność zabiegu sprawia, że z powodzeniem jest stosowany jako baza do kolejnych zabiegów kosmetycznych.

Dodaj komentarz