Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Studio urody Cleo: Salon kosmetyczny / fryzjerski
ul. Kalwaryjska 96, 30-504 Kraków
(Podgórze, przy Rondzie Matecznego)
Telefon: (+48) 503 606 607
recepcja@studiourodycleo.pl
facebook.com/studiourodycleo

Zabieg Olaplex w Studiu Urody Cleo

Zawsze marzyłaś o jasnych, blond włosach lecz Twój aktualny kolor jest bardzo ciemny? Martwisz się, że po koloryzacji Twoje włosy stracą swój blask i będą bardzo zniszczone? Nie możesz poradzić sobie ze swoimi niesfornymi, długimi włosami, lecz nie chcesz ich ścinać? Już nie musisz się martwić! Dzięki technologii Olaplex możesz szybko zmienić się z brunetki w blondynkę a mimo to, Twoje włosy będą zdrowe, lśniące i wygładzone.
Olaplex w Studiu Urody Cleo

Jak to działa?

Łańcuchy keratynowe to budulec naszych włosów, zapewniający im trwałą konstrukcję. Zabiegi koloryzacji, suszenia, prostowania, a nawet czesanie powoduje, że mostki dwusiarczkowe, łączące łańcuchy keratynowe, ulegają zerwaniom. Przez to włosy stają się bardzo szorstkie, kruche i łatwo się łamią.

W czym tkwi sekret?

Olaplex to jedyny produkt na rynku, który odbudowuje wiązania wewnątrz włosa, a także znacząco je wzmacnia. Poprawia to ich kondycję i sprawia, że włosy są sprężyste i się nie łamią. Olaplex wykorzystując wiązania jonowe łączy się ze strukturą włosów. Wiązania tego typu można łatwo zerwać poprzez nieodpowiednią pielęgnację, dlatego ważne jest aby stosować kosmetyki o odpowiednim pH, gdyż jego zmiany mogą wpłynąć na trwałość całego zabiegu.