Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Studio urody Cleo: Salon kosmetyczny / fryzjerski
ul. Kalwaryjska 96, 30-504 Kraków
(Podgórze, przy Rondzie Matecznego)
Telefon: (+48) 503 606 607
recepcja@studiourodycleo.pl
facebook.com/studiourodycleo

Lato coraz bliżej - Zabiegi na ciało ICOONE

Lato to ten szczególny czas, kiedy chcemy by nasze ciało było idealne. Okres upałów sprzyja eksponowaniu go, nic więc dziwnego, że wiele z nas zaczyna myśleć o tym już zimą. Ćwiczenia, dieta, wszystko to jest jak najbardziej skuteczne. Zbędne kilogramy znikną, a my same poczujemy się lepiej. Co jednak zrobić z cellulitem? Do niedawna problem ten spędzał sen z powiek wielu z nas skutecznie psując obraz długo wyczekiwanego urlopu.

Kobieta po zabiegu ICOONE w Studiu Urody Cleo na wakacjach

Masaż podciśnieniowy Icoone

Na ratunek, jak zwykle w takich sytuacjach, przybywa nowoczesna technologia, a konkretniej zabieg Icoone. To rewolucyjna metoda leczenia skóry oparta o opatentowaną technologię Roboderm. Technologia opiera się na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami wyposażonymi w liczne mikrootwory, w których wytwarzane jest podciśnienie. Powstająca w ten sposób Multi Mikrostymulacja pozwala na precyzyjne i dogłębne działanie bez ryzyka powstania uszkodzeń skóry. Ta niesamowita metoda masażu podciśnieniowego jest w stanie dostarczyć aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na każdy dm2 skóry.

Co daje zabieg Icoone?

Delikatny i bezpieczny dla skóry zabieg Icoone, dzięki swojemu dogłębnemu działaniu na tkankę łączną, jest jednocześnie niesamowicie skuteczny. Pozwala rozprawić się z takimi przypadłościami jak cellulit, obrzęki limfatyczne, blizny czy zlokalizowany tłuszcz. Pomaga zwalczyć sztywność mięśni i jest pomocny w leczeniu zapalenia ścięgien. Likwiduje również wszelkie objawy starzenia się skóry.

Zastosowanie zabiegu ICOONE

Czy zabieg jest bolesny?

Dzięki precyzyjnemu działaniu głowic masujących zabieg Icoone jest zabiegiem bezbolesnym nawet w przypadku skóry wrażliwej. Odczucia podczas masażu należą do przyjemnych a sam zabieg relaksuje i odpręża, jednocześnie poprawiając samopoczucie.

Niezwykła delikatność zabiegu Icoone

Ten rewolucyjny i bardzo skuteczny zabieg jest jednocześnie całkowicie bezpieczny dla każdego, nawet problematycznego, rodzaju skóry. Dzięki temu może być z powodzeniem stosowany bez względu na porę roku a także na każdym, nawet najdelikatniejszym fragmencie naszego ciała. Szyja, dekolt a nawet twarz i okolice oczu. Specjalne mikrokońcówki pozwalają na wykonanie zabiegu nawet na powiekach czy ustach w całkowicie bezpieczny dla tych okolic sposób.

Twarz kobiety po zabiegu ICOONE w Studiu Urody Cleo w Krakowie

Jak szybko widoczne są efekty?

Działanie zabiegu Icoone jest widoczne już po pierwszej sesji. Głęboki masaż pobudza mikrokrążenie i usprawnia działanie systemu limfatycznego. Skóra staje się widocznie gładsza, a usprawnienie systemu transportu składników odżywczych sprawia, że jest lepiej odżywiona. Zalety tej rewolucyjnej metody najlepiej widać jednak po kilku sesjach, dlatego salony kosmetyczne oferują usługi łączące 10 lub nawet 15 zabiegów. W ofercie naszego Studia Urody Cleo pojawiła się pewna promocja: https://www.studiourodycleo.pl/oferta/kosmetyka/icoone-rewolucyjna-endermologia-3d, która przy zakupie całego pakietu gwarantuje spore zniżki.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu Icoone?

Dzięki pobudzeniu do działania naturalnych procesów naszej skóry oraz usprawnieniu ich działania, efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas, a my możemy się cieszyć młodo i zdrowo wyglądającą skórą. Teraz pozostaje już tylko wybrać odpowiedni strój kąpielowy i... Witajcie Wakacje!